Toyota Finans | Toyota Plaza Sonkar | İstanbul Yenibosna Toyota Bayi

HİBRİT GERÇEKLERİ


GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE TOYOTA HYBRID

Toyota Hybrid sahibi olmanın zor bir yanı yoktur, aşağıdaki 6 hibrit gerçeği tüm endişelerinize tek bir seferde son verecek.

Hibrit araçlarımız hem elektrikli hem benzinli motora sahiptir ve şarj edilmeye ihtiyaç duymaz, kendi kendini şarj ederler. Bu iki motor arasında geçiş, maksimum verimliliği sağlamak için otomatik olarak yapılır.

Hibrit araçlar, sürüş koşullarına göre bazen sadece elektrik motorunun gücünden faydalanır, bazen de benzin ve elektrik motorlarını beraber kullanarak hareket eder. Bu sayede, size sadece konforlu bir sürüşün keyfini çıkartmak kalır.

Toyota Hybrid modellerimiz hayatınızı kolaylaştırmak için üretilmiştir. Start düğmesine basıp, vites kolunu D konumuna getirerek kolayca sürüşünüze başlayabilirsiniz.

Hibrit modellerimiz elektrikli motor ve benzinli motor arasındaki geçişleri otomatik olarak ayarlar ve hangi motoru ne zaman devreye sokacağına sürüş ihtiyacınıza göre en uygun zamanda kendi karar verir.

Hibrit modellerimizdeki batarya en az benzinli motor kadar önemlidir. Bu yüzden ürettiğimiz her batarya, hibrit modellerimize tüm araç ömrü boyunca eşlik edecek muhteşem bir mühendislik ürünü olarak geliştirilmiştir.

Ürettiğimiz her bataryanın 1997'den beri tüm dünyada kullanılıyor olması bizim için bir gurur kaynağıdır.

Toyota Hybrid'i deneyimleyen herkes sürüş deneyiminin ne kadar huzurlu olduğunun farkına varıyor. Siz de test sürüşüne çıkarak hibrit modellerimiz ile sessiz bir sürüşün keyfini çıkarabilirisiniz.

Üstelik, hibrit ürün gamımızın genişlemesiyle birlikte herkese uygun hibrit araçlar sunuyoruz. Türkiye’de sunulan tüm Toyota Hybrid modellerini inceleyip size en uygun hibrit araçla test sürüşüne çıkabilirsiniz!

Hibrit modellerimizle sürüş konforunuzu şehir sınırlarıyla kısıtlamayın. Toyota Hybrid hem şehir içi hem de şehir dışı kullanımda sizlere avantaj sağlamak için tasarlandı.

Şehir içi veya şehir dışı fark etmeksizin çok yol yapıyorsanız hibrit modellerimizi tercih edebilirsiniz; hibrit teknolojisi size uzun vadede en verimli ve konforlu sürüşleri sunmak için geliştirildi.

1997’de başlayan hikayemiz ve yollardan yarış pistlerine popülerliği gün geçtikçe artan hibrit modellerimiz ile gurur duyuyoruz.

Bugün dünyada 14 milyonu aşan hibrit kullanıcılarımız hâlâ devam eden hibrit hikayemizin en büyük güç kaynağı!

Toyota Hybrid'i Anlatan Gerçekler
Toyota Hybrid'in kullanımı ile ilgili duyduğunuz şeylerin ne kadar doğru olduğunu tespit etmek her zaman kolay olmayabilir. Bu yüzden, hibrit ile ilgili yanlış bilinen konuları açıklığa kavuşturmak için aşağıdaki videoda sizlere Toyota Hybrid gerçeklerini anlattık.

Sonkar İletişim Bilgileri

İletişim Bilgileri
 • Çobançeşme Mah. Kımız Sok. No:50 34197 Yenibosna - İstanbul
 • 0212 652 50 00
 • 0212 6522812
 • satis@sonkar.toyota.com.tr
 • ik@sonkar.com.tr
Haritada görün
İletişim ve Çalışma Saatleri
 • Satış :

  Hafta içi: 08.30 -18.30
  Cumartesi: 08.30 -18.00
  Pazar:10:00-18:00

 • Servis :

  Hafta içi: 08.30 -18.30
  Cumartesi: 08.30 -18.00
  Pazar: Kapalı